آسیاب پلاستیک در سالیان اخیر به دلیل وجود ضایعات و دور ریز انواع پلاستیک توانسته است مورد توجه طیف وسیعی از تولیدکنندگان قرار گیرد. لزوم بازیافت و تولید محصولاتی که نیاز به واردات را تا حدود زیادی کاهش می دهند یکی از دلایل عمده استفاده از انواع آسیاب پلاستیک به شمار می رود.

 آسیاب پلاستیک در سالیان اخیر به دلیل وجود ضایعات و دور ریز انواع پلاستیک توانسته است مورد توجه طیف وسیعی از تولیدکنندگان قرار گیرد. لزوم بازیافت و تولید محصولاتی که نیاز به واردات را تا حدود زیادی کاهش می دهند یکی از دلایل عمده استفاده از انواع آسیاب پلاستیک به شمار می رود. با این وجود در صورتی که شما قصد دارید تا به منظور اشتغال زایی و بهره مندی از مزایای آن این دستگاه را خریداری نمایید لازم است ابتدا اطلاعات مناسبی در خصوص انواع دستگاه آسیاب پلاستیک یا هر نوع دستگاه دیگری که به منظور آسیاب کردن ضایعات مورد استفاده قرار می گیرد کسب نمایید. این کار هم از یک سو مستلزم داشتن اطلاعات کافی در این زمینه بوده و از طرف دیگر باید توجه داشته باشید ضمن انطباق کامل دستگاه  با کاربردهایی که از آن انتظار دارید همچنین در تولید آن استانداردهای کیفی و ایمنی نیز رعایت شده باشد. بدین معنی که شما باید این دستگاه را از یک فروشنده معتبر و دارای سوابق درخشان تهیه و خریداری نمایید. ماشین سازی اصل آسیا تولید کننده انواع آسیاب پلاستیک یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده انواع دستگاه آسیاب پت، دستگاه آسیاب سبد، آسیاب نایلون و آسیاب باتری می باشد. همچنین این شرکت در زمینه تولید دستگاه های آسیاب چوب و هسته خرما و آسیاب پلی کربنات نیز فعالیت دارد. در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری را در خصوص کاربردهای انواع دستگاه آسیاب پلاستیک کسب نمایید و هنوز در زمینه خرید آن مردد هستید توصیه می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید در پایان به یک نتیجه گیری قطعی در این زمینه دست پیدا کنید.

درباره دستگاه آسیاب پلاستیک بیشتر بدانید

آسیاب پلاستیک همانطور که از نام آن پیداست به منظور برش دادن و خرد کردن انواع پلاستیک با ضخامت های مختلف می باشد. شرکت ماشین سازی اصل آسیا تولید کننده انواع آسیاب پلاستیک این دستگاه پرکاربرد را در ظرفیت ها و ابعاد مختلفی با توجه به نیازهای تولیدکنندگان در این زمینه روانه بازار نموده است. بخشی از مهمترین دستگاه های آسیاب که هم اکنون در این شرکت تولید شده و در سطح کشور عرضه می شوند به صورت زیر می باشد :

  • دستگاه آسیاب پلاستیک مدل s6045 که دارای ابعاد دهنه 60×47 سانتیمتر و 12 عدد تیغ فنر آبکاری شده می باشد.  جنس تیغه ها از آلیاژ اس پی کی بوده و دارای یاتاقان sn522 بوده و قطر شافت روتور آن 120 سانتی متر می باشد . قدرت دینام مورد استفاده در این محصول دارای 30 اسب چینی و 1475 دور میباشد .
  • دستگاه آسیاب پلاستیک مدل s6050 که دارای ابعاد دهنه 47×60 سانتیمتر و 12 عدد تیغه می باشد که از آلیاژ اس پی کی تولید شده است. این دستگاه از یاتاقان مقاوم و نشکن sn526 تشکیل شده که قطر شافت آن 140 سانتی متر می باشد. دینام مورد استفاده در این محصول دارای 40 اسب چینی و 1475 دور میباشد .
  • دستگاه آسیاب پلاستیک s8050 دارای ابعاد دهنه 47* 80 سانتیمتر و 12 عدد تیغ فنر آبکاری شده می باشد. جنس تیغه های این نوع آسیاب از آلیاژ اس پی کی بوده و دارای یاتاقان sn524 و قطر شافت روتور 120 سانتی متر می باشد.
  • دستگاه آسیاب پلاستیک مدل s8060 دارای ابعاد دهنه 80×60 سانتیمتر و 12 عدد تیغه می باشد. جنس تیغه های آسیاب مورد نظر نیز از spk بوده و از یاتاقان sn530 و قطر شافت روتور 160 ساتیمتری برخوردار است . قدرت دینام این دستگاه 50 اسب چینی و 1475 دور میباشد . تابلو برق استفاده شده در این محصول ستاره مثلث کره میباشد.

 

نکاتی که باید  برای انتخاب و خرید دستگاه آسیاب پلاستیک بدانید

نکاتی که باید  برای انتخاب و خرید دستگاه آسیاب پلاستیک بدانید 

  • خرید دستگاه آسیاب پلاستیک باید از فروشنده معتبر و دارای مجوزهای قانونی صورت گیرد.
  • نصب و استفاده از این نوع دستگاه نیاز به آموزش کوتاه مدت داشته و می توانید در مدت زمان کمی طریقه استفاده از آن را فرا بگیرید.
  • دقت کنید تا ابزار برش و تیغه های انواع دستگاه آسیاب مورد نظرتان تیز و در عین حال ضد زنگ باشد و به نوعی از ماندگاری بالایی برخوردار باشد.
  • سیستم خنک کننده که بتواند از افزایش دمای موتور و قطعات داخلی در حین انجام عملیات آسیاب جلوگیری نماید و موجب افزایش عمر مفید دستگاه مورد نظر شود.
  • توجه داشته باشید که در بسیاری موارد بلافاصله قطعات پلاستیک فشرده و موارد مشابه قابلیت آسیاب کردن یکباره را نداشته و لازم است پس از برش دادن آن این کار صورت گیرد.

 

به خاطر داشته باشید انواع دستگاه آسیاب تولید شده توسط شرکت ماشین سازی اصل آسیا دارای نشان تجاری مختص این شرکت می باشد. شما با توجه به نوع نیاز خودتان غیر از انواع دستگاه های مورد نظر همچنین می توانید انواع دستگاه آسیاب پت، دستگاه آسیاب سبد، آسیاب نایلون و آسیاب باتری و همچنین سایر دستگاه های پرکاربرد از قبیل انواع آسیاب چوب و هسته خرما و آسیاب پلی کربنات را به طور اختصاصی از شرکت ماشین سازی اصل آسیا تولید کننده انواع آسیاب پلاستیک را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی منطبق بر  تازه ترین استانداردهای جهانی تهیه نمایید. بدین منظور در هر نقطه از کشور که باشید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان فروش این شرکت تماس بگیرید. بدین منظور فقط کافیست به وب سایت این شرکت مراجعه نموده و از طریق راه های ارتباطی در خصوص خرید این دستگاه مشاوره لازم را دریافت نمایید.