گروه تولیدی ماشین سازی اصل آسیا ( با مدیریت حاج حسین رامعلی ) با بیش از 35 سال تجربه در زمینه طراحی ، تولید و ساخت انواع دستگاه های آسیاب پلاستیک در ایران میباشد. 

ماشین سازی اصل آسیا با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ،    مجربترین کادر متخصص در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی را به خدمت گرفته است .
توجه ویژه مدیریت مجموعه به امر تحقیق و توسعه و حضور فعال در تشکل های صنفی و تخصصی از جمله انجمن ماشین سازان صنایع پلاستیک ایران و شرکت در نمایشگاههای داخلی و منطقه ای ،باعث تولید با کیفیت ترین و بروز ترین محصولات جهت رقابت با سایر تولید کنندگان داخلی و خارجی شده است .

گروه تولیدی ماشین سازی اصل آسیا در طول این سالها موفق شده است که با تولید و صادرات محصولات با کیفیت ، خانواده ا‌ی بزرگ  از مشتریان را که مجموعه ‌ی گسترده ای از کارخانجات تولیدی داخلی و خارجی در کشورهایی همسایه از جمله : آذربایجان ، تاجیکستان ، ارمنستان ، عراق ، افغانستان و عمان را شامل میشود ، گرد هم آورد .

 

مهم‌ترین فعالیت‌های ماشین سازی آسیا :

● ارایه‌ی خدمات گسترده دسترسی به ماشین های فرایند پلاستیک مرغوب و با کیفیت برای عموم شرکتها و کارخانجات
● ارایه‌ی خدمات دسترسی سریع به قطعات یدکی ماشین آلات فروخته شده جهت تولید کارخانجات و خدمات تکمیلی آن
● ارایه‌ی خدمات پشتیبانی
● ارایه‌ی خدمات مکالمه تلفن برای مشاوره
● ارایه ی خدمات خرید و فروش دستگاه آسیاب

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر ماشین سازی آسیا

ماشین سازی آسیا ارایه‌کننده‌ی خدمات تامین ماشین های فرایند پلاستیک جهت تولید کارخانجات و دسترسی به شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.
نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی ، خدمات فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های  ماشین سازی آسیا بوده و نیز، خدمت‌ رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از مواد پلاستیک بازیافت و نو و مرغوب به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور ، همواره مورد توجه مدیران و کارکنان این ماشین سازی بوده است.

 

در هنگام خرید محصولات به خاطر داشته باشید انواع دستگاه آسیاب تولید شده توسط شرکت ماشین سازی اصل آسیا دارای نشان تجاری مختص این شرکت می باشد.

در هر نقطه از کشور که باشید ، میتوانید برای مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره ی محصولات با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.


ABOUT US

AsleAsia machinery company has enjoyed the most professional experts in machinery industry.

This company has manufactured the best products which are produced by the latest cutting-edge technologies and with the best primary materials.

Specific emphasis of managers to research and development criterion, active attendance in professional associations like plastic machinery association, and participation in local and regional congresses are some examples of manager’s activities.

Providing various solutions for achieving to the most qualified plastic machinery are among the most important activities of this company.

Extensive groups of domestic and foreign manufacturers are considered as the big family of clients of AsleAsia company.

This company has about 35 years experiences in manufacturing, buying, and selling machineries and has incredible advances in these criteria which are still ongoing.

The most significant activities of AsleAsia machinery company are stated in the following :

● producing high quality plastic milling machines for all companies and factories

● presenting accessories of machines

● Providing technical supports

● Presenting guidelines and consulting in the selection process of required devices